Vlastní výrobky

Lucinka potřebuje spoustu pomůcek k polohování apod. Tyto pomůcky jsou ale velice drahé. Díky tomu, že Lucinka má moc šikovnou babičku a maminka se také snaží, tak Vám můžeme představit naše výtvory.

Z Rané péče jsme měli půjčený polohovací pytel, který se nám velice zalíbil. Náplní jsou polystyrenové kuličky, které příjemně hřejí. Potah je flanelový, snímatelný a jde vyprat, v tom vidíme velkou výhodu. Pytel se dá krásně tvarovat na sezení, ale i na ležení. Nejen Lucinka, ale i my ostatní jsme v něm našli zalíbení. Takže když tatínek sehnal od jedné firmy polystyrenové kuličky (dali nám je pro Lucinku darem), tak babička ušila Lucince hned pytle dva. Červeno - zelený máme doma a žluto - zelený má Lucinka u babičky a dědy.

Další kuličky jsme využili na polohovací parník, který ušila maminka, aby se Lucince nezhoršovala hybnost kyčle.

Na Vánoce jsem pod stromečkem našla další nahřívací bačkůrky, ty šila mamka. Zjistili jsme, že nahřívacích bačkůrek není nikdy dost. Jedny mám ve škole, jedny doma a jedny ve Stráži.

 

Lucinka nám roste jako z vody a my vyrábíme další pomůcky. Od firmy Rapol jsme získali další kuličky a můžeme začít šít. Parník už je naší Lucince malý, tak nám naše šikovná kamarádka ušila polohovací maxi - éčko. Uprostřed je opravdu široké a doufáme, že se kyčle nebudou zhoršovat. Kuliček je opravdu dost a tak šijeme maxi polohovací pytel, ve kterém se dá sedět i ležet.