V zimě je moc zima

Lucinka je pěkný zmrzlík a tak se ji snažíme zahřát snad vším, čím se dá.

Jaké botky na zimu?

Vybrali jsme botky od firmy Teplo domova.

Obuv vlněná speciální TEX - dětská
 
Obuv vlněná speciální TEX - dětská - 1/5Obuv vlněná speciální TEX - dětská - 2/5Obuv vlněná speciální TEX - dětská - 3/5Obuv vlněná speciální TEX - dětská - 4/5Obuv vlněná speciální TEX - dětská - 5/5
Domácí obuv bez podešve s usnadněným nazouváním, zip v patní části vede od shora až ke stélce, proto je vhodná především pro osoby s omezenou pohyblivostí.

Obuv Vás příjemně hřeje, ale „dýchá„ nedochází tedy k nepříjemnému pocení nohou díky specifickým hydroregulačním vlastnostem vlny. Je vyrobena ze 100% ovčí vlny, líc je polyester s ozdobným proševem. Ovčí vlna díky délce, pružnosti a kadeření vláken má jedinečnou schopnost vyrovnaného hospodaření s teplem a vlhkostí a pomáhá zmírňovat revmatické potíže.Ovčí vlna je přírodní funkční materiál, přirozeně izoluje a řídí míru vlhkosti, působí blahodárně na celý organismus. Vyrobeno ze 100% ovčí vlny prvotřídní jakosti garantované ochrannou známkou Woolmark®.

 

Co na sebe?

Velice se nám osvědčilo dětské oblečení od firmy Tchibo.

Nabízí hřejivé mikiny i bez kapuc, které Lucince překáží. Skvělé jsou i termopunčocháče s měkkou a hřejivou stranou z froté.

Dále máme výborné zkušenosti s funkčním prádlem od firmy Moira a Sensor.

 

 

Znáte nahřívací plyšáky do mikrovlnky ?

Lucince jsme nejprve pořídili Ovečku, která se dá nahřívat v mikrovlnce. Ovečka je naplněná pečlivě ošetřenými obilnými zrny, která jsou provoněna nejkvalitnější francouzskou levandulí. Stačí vložit do mikrovlnné trouby na cca 2 minuty a poté si můžete až 2 hodiny užívat báječného tepla. Výborné třeba do postýlky, když se nemůže dítko zahřát. Postupně jsme dokoupili hřejivý šál, který dáváme nahřátý do fusaku nebo i doma pod nohy do židličky. Nedávno jsme objevili ještě nahřívací bačkorky. Mají je sice pouze v univerzální velikosti 38, ale má to své výhody. Zahřejí Lucince nejen chodidla, ale i lýtka. Jediné, co jsme ještě nevychytali jsou Lucinky zmrzlé ruce. A tak když se v zimě vrátíme z procházky a Lucka má ruce zmrzlé na kost, nahřejeme bačkorky a navlečeme je na ruce. Lucka je neumí sundat a tak se krásně zahřeje.

 

Zobrazit ve větším rozlišení produkt Hřejivá ovečka.Zobrazit ve větším rozlišení produkt Hřejivý zábal šeříkový manšestr.

Výrobce je Intelex a můžete je zakoupit na alza.cz. V Českých Budějovicích v Prioru nebo v knihkupectví v Globusu.