V létě je moc horko

Lucinka plavání ve velkém a hlubokém bazénu moc nedá, podstatně spokojenější je v nafukovacím dětském bazénku. Ideální je jenom s jedním nafukovacím pruhem. Lucinka má hezky opřenou hlavu a v teplé vodě je moooc spokojená. Od mala má Lucinka bazének želvičku a nyní jsme jí pořídili pořádné auto (je totiž o kousek delší než želvička a Lucka pořád neuvěřitelně rychle roste).

 

 

 

 

 

Lucinka nezavírá oči, ani když jí do nich svítí sluníčko. Náš kočárek nemá přehazovací rukojeť a tak se stává, že Lucinku před sluníčkem zkrátka neochráníme a pak má červená očka. V optice jsme Lucince pořídili super sluneční brýle s 50% clonou. Vybrali jsme měkoučké pogumované obroučky, které Lucce nevadí na očích a ze kterých není otlačená, když dá hlavičku na stranu. V optice jsme dostali dobrou radu, abychom si na očním nechali napsat poukaz na tyto brýle. Tím jsme ušetřili 600 Kč a náš doplatek byl "pouhých" 700 Kč. Ale stojí za to.

Lucinka je v kočárku stále opřená a ve velkých vedrech má propocená záda. Loni jsme Lucince pořídili na spaní pyžámko od firmy Moira. Je úžasné a tenké jako pavučinka. Letos jsme s ním vyrazili ven a nikdo nepoznal, že Lucka jezdí venku v pyžamu. Přeci jen ho venku užijeme více než doma. Také se nám osvědčilo na delší cesty do autosedačky. Na spaní jsme zakoupili tričko - funkční prádlo od firmy Husky, Lasting a Progress.